Návrh a realizace interiéru

[fivecol_three]

Moderní interiér

Při návrhu interiéru klademe důraz na funkční uspořádání prostoru. Důležité je jasné a přehledné členění prostoru a funkčních zón, proto věnujeme návrhu [abbr title=“Dispozice je prostorové uspořádání domu promítnuté do půdorysu (plán budovy).“]dispozice[/abbr] velkou pozornost.

Navrhujeme interiéry se svěžím moderním vzhledem. V návrhu interiéru bytu nebo rodinného domu se snažíme o vytvoření útulného prostředí pro bydlení.  Soustředíme se na citlivou volbu materiálů, vzorů a barev tak, aby celek vyzníval harmonickým dojmem. Cílem je také originalita a neopakovatelnost interiéru, se kterým se můžete plně identifikovat.

Renovace historických interiérů

Při rekonstrukcích a vybavování historických interiérů se snažíme o citlivý přístup ke starým hodnotám. Hledáme ale také hodnoty nové, které odpovídají dnešním potřebám a představám. Tyto dva aspekty klademe vedle sebe tak, aby se vzájemně doplňovaly a respektovaly. Cílem je ukázat kvalitní řemeslo s tradicí a podat je v novém světle a v nových souvislostech.

Průběh spolupráce s architektem

Nejprve se s Vámi sejdeme na místě, kde má vzniknout nový interiér. Probereme s Vámi Vaše požadavky a přání, na jejichž základě se s Vámi dohodneme o následujícím postupu a honoráři. Již na základě této schůzky nebo další podrobné konzultaci vypracujeme první návrhy dispozic a ztvárnění interiéru ve variantách.

Tyto návrhy s Vámi dále konzultujeme až do chvíle, kdy budete plně spokojeni. Pro lepší představu o budoucím interiéru doporučujeme zpracování fotorealistických vizualizací, na kterých si společně ověříme celkové působení interiéru. Na závěr zpracujeme konečnou podobu návrhu interiéru, která bude podkladem pro navazující realizaci.

Co obsahuje návrh interiéru

prostorový model návrhu koupelny v podkroví

Návrh interiéru prezentujeme v jeho průběhu formou ručních skic, výkresů dispozic či pohledů a prostorovým modelem. Materiály a zařízení interiéru, jako je nábytek, osvětlení, stínící prvky a další doplňky, představujeme pomocí referenčních fotografií, vzorků nebo návštěvou příslušné vzorové prodejny.

Finální studie interiéru obsahuje dispoziční řešení, pohledy na jednotlivé stěny a nábytek, materiálové a barevné řešení, pohledy z prostorového počítačového modelu. Doplněna může být o fotorealistické vizualizace, kde navržený interiér uvidíte jako na fotografii. Součástí jsou také referenční obrázky barev, vzorů, materiálů a vybraného nábytku, osvětlení, stínících prvků, obrazů či dalších doplňků.

Pro kuchyně, vestavné skříně a nábytek na míru zpracováváme také výkresovou dokumentaci, která slouží jako podklad pro zadání do výroby.

Vzorový návrh interiéru

V přiloženém dokumentu uvidíte ukázkovou studii interiéru bytu. Další příklady naleznete v přiložené galerii nebo v přehledu našich projektů a přehledu tématu interiéry.

[button link=“http://www.ergoatelier.cz/wp-content/uploads/2011/10/I012_NAVRH-F_e.pdf“ style=“download“ color=“silver“ window=“yes“]vzorový návrh interiéru [pdf 1.1 Mb][/button]

Realizace interiéru

realizace návrhu koupelny v podkrovíZajišťujeme výrobu jednotlivého vybavení interiérů, jako jsou kuchyně, vestavné skříně a nábytek na míru, dále pak dokončovací interiérové práce, jako jsou drobné opravy, malování, tapetování, montáž osvětlení, osazení stínících prvků apod.

V případě celkové rekonstrukce objektu zajistíme všechny potřebné práce a dodávky materiálů a vybavení. Spolupracujeme s řadou interiérových studií, které se zabývají výrobou kuchyní, vestavných skříní, nábytku na míru nebo kusového nábytku, dále spolupracujeme s truhláři, malíři, tapetáři, dodavateli stínící techniky apod.

U větších zakázek zprostředkujeme potřebné stavební práce a dodáme vnitřní vybavení a dokončovací práce.

Ceny za návrh a realizaci interiéru

Honorář za návrhy interiérů stanovujeme vždy individuálně s ohledem na konkrétní rozsah prací.

V případě zájmu o realizaci vypracujeme nabídkový rozpočet, který obsahuje také slevy na vybavení, které umíme poskytnout díky dlouhodobé spolupráci s dodavateli.

[/fivecol_three] [fivecol_two_last]

návrh obytného prostoru

návrh obytného prostoru

realizace obytného prostoru

ukázka z návrhu interiéru bytu

realizace návrhu vestibulu

realizace návrhu kancelářských prostor

realizace návrhu kancelářských prostor

[/fivecol_two_last]

[divider_flat]