odkazy

[toggle title_open=“Skrýt podrobnosti“ title_closed=“Nabízíme Vám vzájemnou spolupráci formou výměny odkazů.“ hide=“yes“ border=“yes“ style=“default“ excerpt_length=“0″ read_more_text=“více informací“ read_less_text=“zavřít“ include_excerpt_html=“yes“]

Máte web tématicky příbuzný s www.ergoatelier.cz?
Pak vám nabízíme vzájemnou spolupráci formou výměny odkazů.

Umístěte tento odkaz na Vaše stránky a my umístíme Váš odkaz u nás:

 

  • URL: http://www.ergoatelier.cz
  • Titulek: architektonická kancelář Ergo atelier
  • Popisek: Nabízíme návrhy a projekty staveb a interiérů. Navrhujeme novostavby, dřevostavby, rekonstrukce, přístavby a interiéry těchto typů staveb: rodinné domy, byty, bytové domy, rekreační objekty, hotely, administrativní a komerční budovy, sakrální stavby, stavby občanské vybavenosti a dopravní stavby. Naše projekty splňují standardy pro nízkoenergetický dům, pasivní dům nebo aktivní dům. Našim velkým tématem je ekologické bydlení, které se zabývá nejen snižováním spotřeby energií, ale také výběrem materiálů a konstrukcí s ohledem na celý životní cyklus stavby.
  • Html kód: <p><a href=“http://www.ergoatelier.cz“ title=“architektonická kancelář Ergo atelier“>architektonická kancelář Ergo atelier</a><br />Nabízíme návrhy a projekty staveb a interiérů. Navrhujeme novostavby, dřevostavby, rekonstrukce, přístavby a interiéry těchto typů staveb: rodinné domy, byty, bytové domy, rekreační objekty, hotely, administrativní a komerční budovy, sakrální stavby, stavby občanské vybavenosti a dopravní stavby. Naše projekty splňují standardy pro nízkoenergetický dům, pasivní dům nebo aktivní dům. Našim velkým tématem je <a href=“http://www.ergoatelier.cz/sluzby/ekologicke-bydleni/ „>ekologické bydlení</a>, které se zabývá nejen snižováním spotřeby energií, ale také výběrem materiálů a konstrukcí s ohledem na celý životní cyklus stavby.</p>

Pro výměnu, prosím, pište na csukas@ergoatelier.cz

[/toggle]

Partnerské odkazy

Kuchyně
Dodáváme skříně na míru, vestavěné skříně, šatny, kuchyňské linky na míru a zakázkový nábytek. Nabízíme bezplatné zaměření a konzultaci u Vás doma. Krátké dodací lhůty a rychlé jednání.

Svítidla
Velký výběr designových svítidel pro komerční objekty i domácnosti.

Moderní designový nábytek který vypovídá o vaší identitě a osobnosti. Specialisty na moderní a nadčasový design najdete ve studiu MR design.

Koberce
Luxusní koberce s moderním designem od firmy Hronek Design s.r.o.

Sedací soupravy
Špičkové kožené sedací soupravy italské značky Polo Divani. Pohovky nabízíme v 18 produktových řadách.

Terasy
Etoile – Stavba venkovních dřevěných teras a podlah z prvotřídního exotického dřeva. Terasy na zakázku a jejich údržba.

Zahradní nábytek
Internetový obchod s teakovým nábytkem všeho druhu. Nabízí interierový nábytek, ale také teakový nábytek na venkovní použití.

Žaluzie
Výroba, prodej a servis zastiňovací techniky se zaměřením na markýzy, rolety, všechny typy žaluzií a sítí proti hmyzu.

Koupelny fotogalerie, koupelny inspirace
V interiérovém centru MoDo v Průhonicích naleznete nabídku devíti prodejců nábytku a bytového příslušenství, kteří nabízí materiály pro vybavení koupelen, atraktivní kuchyně, sedací soupravy, jídelny, ložnice a další nábytek.

Norwit – Stavební stroje a technika
Společnost Norwit se specializuje na prodej, servis a pronájem malé stavební mechanizace a techniky. Dále nabízí diamantové nástroje a stroje, hutnicí techniku, pneumatické nářadí, elektrocentrály a čerpadla.

Firma Střechy Novák se zaměřuje na vše co souvisí se střechou a střešním příslušenstvím – střechy na klíč, strešní krytiny (Bramac, KM Beta, Tondach), střešní okna (Velux), rekonstrukce střechy atd.

Stavební software
Prodáváme programy pro stavebnictví. Mezi hlavní produkty patří soubor programů GEO5 pro zakládání staveb a geotechniku a FIN EC na statické výpočty stavebních konstrukcí.

Pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti. Společnost Delta Servis s.r.o. nabízí úklidové služby již od roku 1991 a poskytuje tak služby na nejvyšší profesionální úrovni.
Mezi služby patří: mytí oken a výloh, čištěni koberců, mytí vysokotlakými čističi WAP, strojové čištění podlah, kompletní úklidy po malování a stavebních úpravách a další. V rámci úklidu domácnosti za Vás taktéž zajistíme praní a žehlení prádla, vyřešíme pravidelné pochůzky nebo pomůžeme s drobnými opravami v domácnosti.

Laboratorní technika
Prodej laboratorní techniky a materiálu pro lékařské laboratoře se zaměřením na oblasti klinické diagnostiky, molekulární biologie a biochemie.

Diamantové kotouče
Výroba, prodej a servis pro veškeré diamantové nástroje, orovnávače a brusné kotouče.

Zkumavky
Kvalitní laboratorní plasty pro laboratoře. Nabídka produktů pro PCR, pipetovacích špiček, zkumavek a dalšího laboratorního materiálu od společnosti Bioplastics.

Internetový obchod
Tvorba internetového obchodu, SEO, marketingová propagace.

Pizzerie
Pizzerie poblíž nákupního centra Hostivař. Součástí restaurace je příjemná zahrádka a dětský koutek.

Vedení účetnictví
Poskytování učetních služeb včetně zastupování na úřadech, zpracování mezd a zakladání společností.

Kesla
Prodej lesní techniky Kesla, Harvestorů Profiforest, secích strojů Tume Agri a kotoučových pil Kara.

offroad doplnky

Bagety
Prodej čerstvých baget, ovocných a zeleninových salátů, bio výrobků a kávy. Provozovna v Praze poblíž metra Křižíkova.

Zálohování
GAUZY Specialista na řešení Virtualizace, VMware vSphere, SharePoint a Exchange Hosting, Project Server a Outsourcing ICT

Kontejnery
Společnost Touax dodává obytné kontejnery, buňky a další modulové stavby.

Autodíly
Prodejna autodílů a náhradních dílů pro veškeré běžné typy vozů. Prodejna Jankovcova 27, Praha 7.

Účetnictví
Kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání.

CityBike Prague – půjčovna kol a tůry po Praze na kole
Různé druhy cyklovyjížděk po Praze. Individuální půčování kol – od jedné hodiny až po celý den. Příznivé ceny, on-line rezervace.

Jazyková škola Praha
Institut jazykového vzdělávání pořádá jazykové kurzy v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a ruštině. Jsme specialisté na jazykové kurzy pro firmy, kurzy v zahraničí, pomaturitní studium a překlady a tlumočení. Mimořádnou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb a vztahům se zákazníky. Věříme v dlouhodobou spolupráci.

Flash disky
Nabídka CD a DVD médií a obalů, volantů k PC a gamepadů. Prodej MP3 přehrávačů, flash disků a ostatního hardwaru.

Zážitky
Zážitky jsou kořením života a život je třeba žít. Nabízíme zážitky ve vzduchu, na zemi, ve vodě, luxusní auta a další. Pro jednotlivce i kolektivy.

Transfer Energy – Prodej elektřiny
Služby v oblasti energetiky a správy budov. Transfer Energy obchoduje s elektrickou energií a zajišťuje dodávky pro koncové zákazníky. Dále posyktuje kompletní služby facility management.

Cestovní kancelář SMART travel nabízí dovolenou podle Vašich představ. Do široké škály našich nabídek patří zejména aktivní dovolené. Na léto si můžete vybrat cyklistické zájezdy a zájezdy na in-line brusle. Dále je velice oblíbený rafting. Zimní dovolenou můžete strávit v Alpách na lyžích, nebo na snowboardu. Zajímavou nabídkou jsou Wellness zájezdy, kdy se kombinuje relaxace a aktivní prožitek z dovolené.

Špičkové hodinky, které vynikají nad ostatními svým dokonalým zpracováním, nejmodernějšími technologiemi a nezaměnitelným vzhledem, nesou značku Davis. Davis nabízí dámské hodinky, které podtrhnou osobitý styl každé ženy a kvalitní pánské hodinky.

Firemní akce, teambuilding a firemní večírky patří akcím, které posilují motivaci kolektivu ve firmě a prohlubují vztahy mezi lidmi. Zážitky.cz nabízí zážitky do firem, kterým záleží na úspěchu.

Široký výběr produktů značky Old Man Emu. Kompletní podvozky, tlumiče, listová pera, vinutá pera a tlumiče řízení.